Los serrano

PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  PristupiPristupi  

Delite | 

Sta vas kod muskaraca najvise nervira?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
S@r@

Broj poruka : 927
Godina : 23
Datum upisa : 19.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Uto Apr 01, 2008 4:59 pm

Nervira me kada kaze svim svojim drugovima da se lozim na njega(iako to mozda nije istina, pa oni pocnu da ga savetuju da me smuva jer sam dobra riba,imam velike grudi ili tako nesto!!!
Tada mi dodje da ih zadavim sve, pocevsi od te tracare koja mora svima da kaze da se neko lozi na njega!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Loka

Broj poruka : 304
Godina : 24
Datum upisa : 22.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Uto Apr 01, 2008 6:20 pm

Mene je moj dečko ostavio 2 puta Pa mi je tražio da mu oprostim ali sam mu rekla da 3 put ne postoji!!!
Nazad na vrh Ići dole
S@r@

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Pet Apr 04, 2008 2:44 pm

Dobro si to uradila!!! Ja ga jednom pitam za ples i gledam kako reaguje. Ako me ispali,otpisujem ga zauvek(dobro, ne uvek,zavisi od decaka).Nema sanse da nekom pustim da me ispali 2 puta!!!
Nazad na vrh Ići dole
Loka

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Pet Apr 04, 2008 4:01 pm

Pa dobro...ali ja ga iskreno volim!!!
Nazad na vrh Ići dole
S@r@

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Pet Apr 04, 2008 9:02 pm

Ti njega da, ali pitanje je : "da li on tebe voli?" !!!!! Ako saznas da te on ne voli, neces ni ti njega posle nekog vremena. Retko koji decak u nasim godinama VOLI! Moras da naucis da razlikujes ljubav i zaljubljenost.Ako te je vec 2 puta ostavio , mislim da te bas i ne voli.....Sorry....
Nazad na vrh Ići dole
Tina

Broj poruka : 573
Datum upisa : 26.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Sub Apr 05, 2008 3:45 pm

Pa ako je vec trazio da mu oprosti i to dva puta onda je bas voli...Imam ortakinji koja ima decka,dva puta je on raskinuo i jedanput ona,i sad su opet zajedno,uvek su zbog gluposti raskidali!
Nazad na vrh Ići dole
*kalina*rbd*zakon*

Broj poruka : 3152
Location : U beogradskoj areni na koncertu rbd-a u christianowom narucju
Datum upisa : 10.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Sub Apr 05, 2008 5:53 pm

Tina ::
Mene nervira sto vole da lazu ko niko,kao satro zaljubljen u tebe a sutradan se smuva sa drugom,ili sto kad ste sami on je extra i sve naj a pred drugovima te zeza i pravi facu od sebe.Ali devojke mi ne mozemo sa njima a ni bez njih...

to se meni desilo u obernowcu..smuwala sam se sa deckom 93 iz pozarewca..prwo smo se zajebawali i druzili i onda smo se jednostawno smuwali :love9: ...i pricao mi je kako me woli kako sam sweet a sutradan kad sam ja morala ranije da odem on se smuwao sa nekom iz ok,,tent"...a posle mi se izwinjawao i kao woli me...zashto su takwe swinje mushkarci Mad Mad Mad ..a prelep je ima plawe oci,crnu kosu i WISOK JE!!!!sawrshen za mene...a owi iz njegowog tima i on su doshli iz neke selendre(pozarewca) da izigrawaj frajere,njegow best friend se smuwao sa mojom druagricom i ostawio ju je... Question Question Question Question Sad Sad Sad Sad :plac: :plac:
Nazad na vrh Ići dole
violeta

Broj poruka : 40
Godina : 22
Datum upisa : 04.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Sub Apr 05, 2008 6:32 pm

STO SE PRAVE DA SU NEKE FACE,ALI IMA JOS MNOGO TOGA......
Nazad na vrh Ići dole
*kalina*rbd*zakon*

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Sub Apr 05, 2008 6:49 pm

cega?
Nazad na vrh Ići dole
Anna_92

Broj poruka : 1052
Godina : 25
Datum upisa : 18.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Ned Apr 06, 2008 5:04 pm

*DVD&KALINA* ::
Tina ::
Mene nervira sto vole da lazu ko niko,kao satro zaljubljen u tebe a sutradan se smuva sa drugom,ili sto kad ste sami on je extra i sve naj a pred drugovima te zeza i pravi facu od sebe.Ali devojke mi ne mozemo sa njima a ni bez njih...

to se meni desilo u obernowcu..smuwala sam se sa deckom 93 iz pozarewca..prwo smo se zajebawali i druzili i onda smo se jednostawno smuwali :love9: ...i pricao mi je kako me woli kako sam sweet a sutradan kad sam ja morala ranije da odem on se smuwao sa nekom iz ok,,tent"...a posle mi se izwinjawao i kao woli me...zashto su takwe swinje mushkarci Mad Mad Mad ..a prelep je ima plawe oci,crnu kosu i WISOK JE!!!!sawrshen za mene...a owi iz njegowog tima i on su doshli iz neke selendre(pozarewca) da izigrawaj frajere,njegow best friend se smuwao sa mojom druagricom i ostawio ju je... Question Question Question Question Sad Sad Sad Sad :plac: :plac:

da nije to bilo prosle godine,na turnir pionirski u obrenovac? negdje u aprilu...
Nazad na vrh Ići dole
*kalina*rbd*zakon*

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Ned Apr 06, 2008 6:14 pm

ne owe godine...bio je i owe..pre nedelju dana 28,28,30 marta..ti si bila proshle godine??
owe godine bio je neki ti iz bara zowe se luka bar???
Nazad na vrh Ići dole
Anna_92

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Ned Apr 06, 2008 7:55 pm

ja sam bila prosle godine,ali nisam igrala,zbog godista,pa sam isla kao neki pomocni trener... Smile a ove godine su isle 94 i mladje iz luke bar..tu ja treniram.. a u koji klub ti treniras?
Nazad na vrh Ići dole
*kalina*rbd*zakon*

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Ned Apr 06, 2008 9:36 pm

u zwezi..mi smo bile trece..izgubile u polufinalu od blok-auta..skoro sam preshla u zwezdu....koje si ti godishte?
Nazad na vrh Ići dole
Anna_92

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Pon Apr 07, 2008 12:28 am

'92. sam god.. a ove nase su bile medju zadnjima.. to kad im mene nema,inace da sam ja igrala prve bi bile.. Laughing salim se ja...
Nazad na vrh Ići dole
S@r@

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Pon Apr 14, 2008 8:09 pm

Ajde se vratite na temu... Sta vas kod muskaraca najvise nervira?
Nazad na vrh Ići dole
^^Lana023^^

Broj poruka : 835
Datum upisa : 08.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Pon Apr 14, 2008 9:21 pm

sto su gadovi,i znaju da iznerviraju!!!!!!na primer,jedan decak kod nas u razredu uuuuuzzzzzzzzzaaaaaaaaaasssssssssnnnnnoooooo nervira,i ja ga nekoliko puta udarila,i sada poceli da me optuzuju da "tucem decake bez razloga"kreteni...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.milana95zr.piczo.com
S@r@

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Uto Apr 15, 2008 6:24 pm

Pa to se meni stvarno desava... Jedan me pozdravlja sa :"cao streberu". Drugi mi je rekao da izgleda kao da sam ugradila silikone....
Nazad na vrh Ići dole
^^Lana023^^

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Uto Apr 15, 2008 7:26 pm

ma kreteni.....uopste nemaju smisla za humor......kreteni!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
S@r@

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Sre Apr 16, 2008 2:51 pm

RETARDI!!!!
Sta to njega briga sta radim i kako izgledam.... Nek se nosi u 3 .........
Nazad na vrh Ići dole
*kalina*rbd*zakon*

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Ned Apr 20, 2008 11:50 am

e pa nije bash da ih bash briga..i mi njima seremo kako izgledaju..ali neka se nose u tri...
Nazad na vrh Ići dole
Loka

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Ned Apr 20, 2008 1:50 pm

Ja bi mogla do sutra da nabrajam šta me nervira kod muškaracaaaaaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
*kalina*rbd*zakon*

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Ned Apr 20, 2008 6:08 pm

majkemi ceo dan...
Nazad na vrh Ići dole
S@r@

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Sub Apr 26, 2008 10:00 pm

Otprilike....
Nazad na vrh Ići dole
^^Lana023^^

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Ned Apr 27, 2008 12:13 am

ma bre.....ceo zivot bi mogao da mi prodje, ja ne bih uspela da nabrojim sta mi sve smeta....verujte cmi odrasla sam uz dva brata, a u mom razredu kreten do kretena......
Nazad na vrh Ići dole
Nelly

Broj poruka : 1435
Datum upisa : 22.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Ned Apr 27, 2008 7:11 pm

Ma bas vas briga,samo ne dozvolite da to utice na vas,budite uvijek sigurne u sebe i to je to:)
Ko j... muskarce:P
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   

Nazad na vrh Ići dole

Sta vas kod muskaraca najvise nervira?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Ljubavno gnezdo
» Sasa-Romeo naseg foruma
» Sta vas najvise pali

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los serrano :: Serrano off :: Only for Girls-
Skoči na: