Los serrano

PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  PristupiPristupi  

Delite | 

Sta vas kod muskaraca najvise nervira?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Tica_94
Admin
Admin

Broj poruka : 236
Godina : 23
Datum upisa : 21.11.2007

PočaljiNaslov: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Uto Feb 19, 2008 9:42 pm

Pa, pisite....

Mene npr, sto se ponasaju k'o debili, izigravaju neke face, i kad se hvale da su bili sa svakom fuxom... cast izuzecima....
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Iva

Broj poruka : 772
Datum upisa : 11.11.2007

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Uto Feb 19, 2008 10:15 pm

slazem se sa tobom Tico..mislim ima mnogo umisljenih...kao ako su face..mogu da imaju svaku ribu...ma daj...to su gluposti!!!!!!!!!nadam se da cu naci nekog slatkog ali normalnog!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Tica_94
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Ned Feb 24, 2008 5:51 pm

Uh, mozda.... jednog dana.......
Nazad na vrh Ići dole
S@r@

Broj poruka : 927
Datum upisa : 19.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Pon Mar 03, 2008 7:03 pm

Decaci su luzeri!!!!! Cim udjes u negde gledaju ti grudi i zatim komentarisu medjusobom!!Koji RETARDI! SVI SU ONI SVINJE!
Nazad na vrh Ići dole
S@r@

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Pon Mar 03, 2008 7:09 pm

Uuuuuups....napisala sam "u negde" ... ma nema veze... a da zavrsim pricu. Mislim da NE POSTOJI SAVRSEN MUSKARAC!!!! Onaj koji lepo izgleda, obicno je retard,moron,"neka faca" ili vec ima neku napaljenu kravu pored sebe!!
Nazad na vrh Ići dole
S@r@

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Pon Mar 03, 2008 7:14 pm

Nadam se da iko podrzava moju misao :huh:
Nazad na vrh Ići dole
S@r@

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Pon Mar 03, 2008 7:16 pm

Ova tema je bas dobra! Mogla bih danima da pisem....Ali me mrzi!
Nazad na vrh Ići dole
^^Lana023^^

Broj poruka : 835
Godina : 22
Datum upisa : 08.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Pon Mar 03, 2008 9:30 pm

ma nemoj da si na kraj srca!ima normalnih....onih cool frajera :balon: kod nas bar ima takvih...... :5766: ...........
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.milana95zr.piczo.com
*kalina*rbd*zakon*

Broj poruka : 3152
Location : U beogradskoj areni na koncertu rbd-a u christianowom narucju
Datum upisa : 10.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Pon Mar 03, 2008 10:37 pm

ima onih koji vole :srce: ...ima onih koji poklanjaju koji su najbolji.... :86734: :9573:
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Broj poruka : 772
Datum upisa : 11.11.2007

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Pon Mar 03, 2008 11:42 pm

Saro u pravu si..svi oce u kreve...mada ima onih "normalnih"ali se kriju...Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tica_94
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Uto Mar 04, 2008 10:05 pm

@Saro molim te nemoj da pises vise od dva posta za redom.... ako si nesto zaboravila koristi opciju edit....
Nazad na vrh Ići dole
S@r@

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Pet Mar 07, 2008 4:15 pm

Hvala Tico! Znas kada pisem,uvek nesto zaboravim! Hvala sto se slazete samnom! Onih "normalnih" ima jako malo! Tesko ih je naci, i taman kada pomislis da je neko bas za tebe,uradi ti nesto sto mu nikada neces oprostiti! Ma oni su kreteni,kada te neko ispali,ne sekiraj se nego pusti muziku i malo se opusti! Heavy metal je moja droga u tim situacijama!(ne drogiram se stvarno, samo se zezam!)
Nazad na vrh Ići dole
^^Lana023^^

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Pet Mar 07, 2008 8:27 pm

i ja sam pre slusala metal, ali sada mi se vise svidja punk. inace u 4. razredu sam pocela da slusam noviji punk tipa green day.....zatm sam pocela da slusam metal-sistem of a down, iron madein......a zatim sam opet presla na stariji punk-sex pistols, ramones,(i domaci punk....) atheist rap, kud idijoti,.....preporucujem i tebi da probas da slusas malo i punk- sigurno ce ti se svideti ova vrsta droge, ali ne moras da je uzimas u preteranim kolicinama(salim se za drogu.)
Nazad na vrh Ići dole
S@r@

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Pet Mar 07, 2008 11:21 pm

Znas... nas dve smo slicne! Da li verijes u svet gde vlada moc uma i sve je dozvoljeno? Da li verujes u vestice... telepatiju...telempiju... moc uma... Zezam se,bre!Koja ti je omiljena grupa... jel slusas Linkin Park?
Nazad na vrh Ići dole
*kalina*rbd*zakon*

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Sub Mar 08, 2008 12:45 am

kakwe westice,telepatija...juuuu..upomoc...owde ima pomalo ludih..ali ne brini ja se preziwam lazarewic i moj rodjak je laza lazarevic tako da cu ti pomoci da udjesh u ludnicu shto pre
Nazad na vrh Ići dole
Tica_94
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Sub Mar 08, 2008 1:51 pm

*DVD&KALINA* ::
kakwe westice,telepatija...juuuu..upomoc...owde ima pomalo ludih..ali ne brini ja se preziwam lazarewic i moj rodjak je laza lazarevic tako da cu ti pomoci da udjesh u ludnicu shto pre
Imas srece... Moze sda udjes preko veze :9685:
Nazad na vrh Ići dole
S@r@

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Sub Mar 08, 2008 4:33 pm

Ne hvala! Ja se samo zezam,BRE! Za te izraze cula sam u kljizi,a sto se tice telempije,nisam sigurna sta to stvarno znaci!

Poslednji izmenio S@r@ dana Ned Mar 09, 2008 9:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
^^Lana023^^

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Sub Mar 08, 2008 4:43 pm

linkin park ne slusam tako cesto, ali imam nekoliko njihovih albuma... da li slusas sistem of a down? ja sam pre bila zaludjena njima.....
Nazad na vrh Ići dole
^^Lana023^^

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Sub Mar 08, 2008 4:46 pm

e, ljudi da ne bude da skrecemo sa teme, nerviraju me jako uobrazeni i nafurani muskarci koji ne postuju moj stil i moju vrstu muzike...
Nazad na vrh Ići dole
S@r@

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Sub Mar 08, 2008 5:18 pm

Ma...upavu si! Mene nerviraju i oni retardi sto stalno cackaju nos, cesaju ...a , pokazuju d..e nastavnici, briju noge, pokusavaju da ti skinu kupaci dok ste na bazenu...!!!!
Nazad na vrh Ići dole
^^Lana023^^

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Sub Mar 08, 2008 5:20 pm

da.... ma ima ih svakakvih..........
Nazad na vrh Ići dole
S@r@

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Sub Mar 08, 2008 5:47 pm

Nadam se da postoji jedan , savsren za mene... koji nije napaljen,uobrazen,ima oci samo za mene... Nadam se da ne zvucim glupo i ne sanjam previse?!?!?
Nazad na vrh Ići dole
*kalina*rbd*zakon*

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Sub Mar 08, 2008 8:25 pm

Tica_94 ::
narawno i tebe cu ubaciti preko weze... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Tica_94
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Sub Mar 08, 2008 11:23 pm

S@r@ ::
Nadam se da postoji jedan , savsren za mene... koji nije napaljen,uobrazen,ima oci samo za mene... Nadam se da ne zvucim glupo i ne sanjam previse?!?!?
I ja se nadam ali sve mi se cini da ipak trazim previse....

Tica_94 ::
narawno i tebe cu ubaciti preko weze... lol!
Jao hvala ti mnogo!!! :skok:
Nazad na vrh Ići dole
*kalina*rbd*zakon*

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   Ned Mar 09, 2008 12:27 am

nema na cemu..ja wolim da pomazem..pogotowo kad me to nishta ne koshta..meni je to druga kuca...ludara...a kad smo kod mushkaraca mrzim uobrazne mushkarce
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Sta vas kod muskaraca najvise nervira?   

Nazad na vrh Ići dole

Sta vas kod muskaraca najvise nervira?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 11Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Ljubavno gnezdo
» Sasa-Romeo naseg foruma
» Sta vas najvise pali

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los serrano :: Serrano off :: Only for Girls-
Skoči na: