Los serrano

PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  PristupiPristupi  

Delite | 

Tuzne price....

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Relja_92

Broj poruka : 2359
Godina : 25
Datum upisa : 09.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Ned Avg 17, 2008 4:05 am

Ma zabole me, kao da sam citao...

Broj poruka : 3152
Godina : 23
Location : U beogradskoj areni na koncertu rbd-a u christianowom narucju
Datum upisa : 10.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Ned Avg 17, 2008 10:50 am

Relja_92 ::
Pa za Fenerbahce navijaju samo muslimani...
to ne mora da bude tacno...shta ti ne wolish neki strani klub???i zato shto wolish neki drugi klub sem iz srbije zato si njihowe were..izwini ali to je glupost..
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
♥JeKa♥
Admin
Admin

Broj poruka : 1152
Godina : 22
Location : Na pustom ostrwu sama...i opet razmisljam o Nikoli :)))
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Ned Avg 17, 2008 11:33 am

da Relja molim te NE SERI!!!
Sta za Partizan sad nawijaju swi prawoslawci a?!a nema nijednog muslimana koji nawija za partizan!!!???daj ne lupaj mi gluposti WERA nema WEZE sa onim klubom za koga nawijas!!!

Najwaznije je da umes da kazes-oprosti
Nazad na vrh Ići dole
*kalina*rbd*zakon*

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Ned Avg 17, 2008 12:35 pm

to i ja mislim...mozda i u srbiji ima muslimana koji nawijaju za srpske klubowe tj ne mozda nego sigurno..
Nazad na vrh Ići dole
Relja_92

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Ned Avg 17, 2008 5:01 pm

To sto vi mislite i sto je Kalina rekla nije isto... Ona ovako navija za Zvezdu, a za Fenerbahce je navijala samo kad je igrao protiv Partizana... Inace ne navija za Fenerbahce...

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Ned Avg 17, 2008 5:03 pm

Da, sad sam se setiJo i ovoga... Delija= Truski konjanik, tako da mi je sada sve jasno... Very Happy

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Ned Avg 17, 2008 5:04 pm

Tako oni kazu konjanik, ili Turski konjanik, ne znam ni ja, bitno da se kaze Delije, zar ne?!

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Ned Avg 17, 2008 5:05 pm

I jos kada pomenem da smo na jednom derbiju istakli transparent: "ЏАБЕ ВАМ СРПСТВО, КАДА ВАМ ЈЕ ИМЕ ТУРСКО!"

Broj poruka : 1435
Datum upisa : 22.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Ned Avg 17, 2008 6:59 pm

mil@n@ ::
A STA KAZETE NA OVU?(da se vratimo na temu;D)
Jednog dana u nowinama je oswanula pricha da se dewojka bacila sa nebodera zbog woljenog mladica.Pre smrti napisala mu je oproshtajno pismo: " Dwa sweta mi smo,nikada skupa mogli biti nismo.Kraj tebe sam se osecala kao ptica u letu,bio si mi swe na swetu.Wolela sam swaki deo tebe i zbog toga sam proklinjala samu sebe.Pratila sam swaki korak twoj i prizeljkiwala da si samo moj.Ali tebi je uwek bila waznija droga,gledao si u nju kao u Boga.Wolela sam ocaj na twome licu kada si swugde sa sobom nosio spricu.Kolike sam noci proplakala moleci Boga da te izbawi iz pakla toga.Zbog tebe sam skoro ubila dok te druga pred moim ocima ljubila.Swake noci u mislima su mi bile twoje plawe oci.Htela sam te preboleti,htela sam te prestati woleti,htela sam te zaborawiti pomocu pica ali opet sam te osecala u swakom delu swoga bica.Cim sam te ugledala,smedja kosa plawe oci,znala sam zaborawiti te necu moci.Zbog tebe sam morala i pakao proci i do owe tacke doci.Bio si mi ljubaw prwa,a ja za tebe od ljubawi ni mrwa.Nosila sam te u krwi,a sada ce njome da se xrane crwi.Kad se wrate lastawica jata wise nece biti mojix ruku da se smeste oko twoga wrata.Molim te sxwati swu zelim ti srecu ja,ali ne zelim wise sama cekati umorne zore.Owo je jedini izlaz iz nocne more.Znaj da te ne kriwim ni za sta,wolela sam te,ti mene nisi i to je to.Samo jedno te molim,powremeno mi na grob donesi cwet jer ipak ti bio si saw moj swet..."
Nakon dwa dana u nowinama oswane prica: "Na grobu dewojke pronadjose les mrtwog mladica!" Porodica sto je donela cwece swoim mrtwima,nasla ga je sa nozem u prsima.Kad je dosla policija,ustanowila je mir,u njegowoj ruci nasla je krwawi papir.
"Ja sam woleo tebe,ali me owaj swet neprawedno sjebe.Gadim se samom sebi jer prawu ljubaw nisam mogao pruziti tebi.A woleo sam te,swedok mi je Bog,sad kada te nema kao da nemam nikog swog.Gurao sam te stalno od sebe jer nisam xteo unistiti tebe.Nisam xteo da patis a xiljadu puta sam pozeleo da mi se wratis.Ljubaw je kucka koja te na swe nacine sjebe,ljubaw je ona zmija koja te odwojila od mene.Ne zelim wise biti tuge i boli rob,jedina zelja mi je da sa tobom delim grob.U zoru kad mi srce prestane da lupa,kad nismo mogli u ziwotu,u smrti cemo biti skupa!"
Meni je ova tuzna i ona sa motorom:((
Narkomanka nije.
Nazad na vrh Ići dole
*kalina*rbd*zakon*

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Ned Avg 17, 2008 8:02 pm

relja majkemi te ne razumem wredjash druge kad ne nawijaju za partizan...jbt nasha stwar...mislim ja tebi nisam nishta rekla kad si wredjao zwezdu zato shto je to twoje misljenje i kraj price...
Nazad na vrh Ići dole
♥JeKa♥
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Ned Avg 17, 2008 8:49 pm

RELJA OSECAM DA DEWOJKU PRWO PITAS ZA KOGA NAWIJA!!!
SAMO ZNAS DA WREDJAS ZWEZDASE I NISTA DRUGO!!!SMORIO SI BRE WISE SA TIM !!!

Nazad na vrh Ići dole
Anna_92

Broj poruka : 1052
Datum upisa : 18.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Ned Avg 17, 2008 9:13 pm

E ovako uvijek pocnu svadje.. Kad se neko mijesa tamo gdje ne treba. Ti Jeko prvo nisi ni znala sto je on njoj rekao to ,a odmah si ga napala.. Opustite se ljudi..Wink

Poslednji izmenio Anna_92 dana Pon Avg 18, 2008 1:13 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
♥JeKa♥
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Ned Avg 17, 2008 10:40 pm

kako nisam znala kad sam prwa widela taj post?!i Relja owog puta nije u prawu!!!SAMO WREDJA ZWEZDASE A I ONI SU LJUDI!!!

Nazad na vrh Ići dole
*kalina*rbd*zakon*

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Ned Avg 17, 2008 11:07 pm

ma ok..necu uopshte da mislim o tudjim mishljenjima ja znam da sam prawoslawac a ne misli drugacije...
Nazad na vrh Ići dole
Anna_92

Broj poruka : 1052
Datum upisa : 18.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Pon Avg 18, 2008 1:13 am

$~*~Jeka & Ucker~*~$ ::
kako nisam znala kad sam prwa widela taj post?!i Relja owog puta nije u prawu!!!SAMO WREDJA ZWEZDASE A I ONI SU LJUDI!!!
Ma nisam rekla da nisi vidjela, nego da nisi znala razlog.. Ali nbt..
Nazad na vrh Ići dole
Nelly

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Pon Avg 18, 2008 1:56 am

ALO DOSTA SA TIM VISE!!!!
VRATITE SE TEMI!!
Nazad na vrh Ići dole
Nelly

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Pon Avg 18, 2008 1:58 am

Jednog kisnog dana Tea je setala ulicom grada. Bila je u mantilu i cizmama, koje nisu bile takve da bi je stitile od kise. Voljela je sa seta po kisi. Uvjek je govorila da joj pomaze da odkloni svakodnevne probleme.

Tea je bila ucenica, i imala je petnaest godina. Bila je odlican dzak, dok nije srela njegove plave oci i dok jedno drugom nisu rekli "zdravo". Od tog dana su njeni vidjeli da se sa njom nesta desava. Pocela je da se sminka i oblaci suknje i haljine do tada je nisu mogli izvuci iz farmerki.

A onda je njen otac nasao Kristijanovu sliku u fijoki. Od tada nije smijela da izlazi napolje. Kada joj je kasnijo autobus, roditelji joj nisu vjerovali.

Tea je svakoga dana bila tuznija i tuznija, nije ga mogla izbaciti iz glave, jer joj se pricestio za suze. Jos se nisu ni poznavali a znali su da pripadaju jedno drugome.

Zajedno su setali po kisi, a odma bi Tea rekla "hajmo pod nase drvo". A onda bi dugo sjedili na klupi ispod drveta i pricali.

To je trajalo sest mijeseci.

Sest mijeseci sunca, ljubavi, nezaboravne ljubavi.

Onda su Teu poceli pratiti, a ona je razmisljala o samoci. Pocela je da prica Kristijanu, al je on sve najmanje od nje krio. Zatim je sjedila u svojoj sobi i pokusavala da prica sa svojom majkom, ali ona nije marila za nju. Mama je progovorila sa Teom, a Tea je rekla "cujes li kako se lijepo i tiho cuje".

Kristijan je stalno cekao na klupi ispod drveta, ali Tea nije dolazila. Nije je bilo, i kad bi neko pitao za nju, svi su cutali.

Tea se potpuno promjenila. Drugarice su joj rekle da Kristijan odlazi iz grada. On govori "tu sam nasao i izgubio srecu".

Voz je kretao u 14.00 sati. Ona se vracala iz skole, nije otisla kuci vec na stanicu. Nasla je voz koji je trebao krenuti i nasla je i njega, pune oci suza. Vidio je Teu i iskocio, cvrsto je zagrlio. Oboje su plakali. Kristijan je rekao "stacemo Tea, sta da radimo, da bi smo zivjeli srecno?". Ona ga je gledala i njegove plave oci, a suze su joj postale teget.

Cutala je i jecala.

Voz je vec krenuo "zbogom Tea, mozda cemo se nekad sresti. Ja odlazim a ti znaj da te jos uvjek volim".

Dugo je mahao, a ona je stajala i dugo mahala za vozom. Nekako je nasla put do kuce i odma je otisal u svoju sobu.

Odlucila je da se ubije. Kad su joj roditelji otisli na posao, jos je uvjek sjedila u svojoj sobi i razmisljala. Bio je Petak 13. Usla je u kupatilo i pustala toplu vodu u i usla u kadu. Pocela je histericno da se smije drzeci zivot u rukama, dok je umirala govorila je Kristijanovo ime.

Tea je polako i sigurno koracala u smrt.

Otac je usao u kupatilo i poceo je da vice "ja sam kriv za sve, za sve!". "Ja sam je ubio!". Zena ga nije razumila, ali kad je dosla pala je u nesvjest.

Dosla je hitna pomoc, ali je bilo prekasno.

U njenoj sobi su nasli pismo, pisalo je:

Petak 13

Dragi Oce

"Nemoj da se ljutis na mene. Ovo je bilo najbolje i najlakse resjenje. Nije me bolilo. Moj Kristija je otisao iz grada a ja za uvjek iz ovoga svijeta. Vi ste jos mladi. Ako budete imali kcerku, daj te joj ime Tea. Neka ima ono sve sto nisam ja imala. Neka bude srecna.

I poslije svega VOLI VAS VASA TEA".

Dan poslije Teine smrti stiglo je pismo od Kristijanovih roditelja, pisalo je:

Subota14

Draga nasa Tea

"Kristija nije vise ziv. Od kada se vratio, djelovao je nikako, izgubljeno. Bio je petak 13. Ovdje je padala kisa, nije htjeo da ponese kisobran, neznam zasto. Drug mu je rakao da se skloni sa puta zato sto su kola nailazila, Kristijan ga nije poslusao i kola su ga udarila. Na smrt nam je rekao: "Ja moram svojoj Tei, on me zove."

Dao mi je adresu da ti napisem DA TE JE PUNO VOLJEO.

Kristijanovi Roditelji
Nazad na vrh Ići dole
Nelly

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Pon Avg 18, 2008 2:01 am

Lea i Martin su se znali od 5-tog razreda osnovne skole.Otkad se znaju izmedju njih uvijek postoji "ono nesto"... Njihova ljubav se rasplamsala u prvom razredu srednje skole...kada su zajedno upisali opstu gimnaziju... Ta skola ih je zauvjek spojila...Njihovi roditelji,profesori prijatelji su prihvatili ovu prelijepu mladenacku ljubav iako su bili jako mladi... Lea i Martin su dane provodili zajedno ispunjavajuci ih poljubcima,zagrljajima i slatkim tajnama... Svaki trenutak proveden zajedno ih je zblizavao svakog dana sve vise... Jednog dana Lea se nije osecala dobro i mama je odvela doktoru na pregled.Njegov izraz lica nije ohrabrivao ni Leu ni njenu mamu.Doktor im je saopstio ruznu vest:Lea je imala tesku bolest srca i trebala je hitno transplataciju... Najveci problem je bio sto nije bilo donatora...Martin jedugo cekao Leu i kada je vidio onaku bledu znao je da nesto nije u redu...Lea ga je odvela na njihovo zajednicko mjesto i dok je prikrivala suze sve mu je ispricala.Martin je osjecao kao da mu se srusio cijeli svjet,imao je jaku potrebu da zaplace ali znao je da ne smije-znao je da mora biti jaci-radi svoje Lee... I tako su dani prolazili a Martin i Lea su svaki dan provodili zajedno...on se trudio da Lei udovolji u svemu mada je to nekad bilo nemoguce a Lea je pokusala da bude jaca od bolesti... Martin je znao da to sto radi nije dovoljno...Jednog dana Lea je primila poziv u kojem su joj rekli da su nasli donatora i da za 2 dana ima operaciju...Bila je presretna jer je to znacilo da ce za 2 dana biti zdrava i ponovo ce moci uzivati u svim carima zivota-zajedno sa Martinom...Kada mu je to rekla on je samo zagrlio kao da im je to prvi i poslednji put da se vide... Dva dana su brzo prosla i Lea je otisla na aerodrom a sa njom njeni roditelji,prijatelji i naravno MARTIN...Sa svima se pozdravila i obecala im da ih nece napustiti...Njen avion je skoro poleteo... Zadnje sto je Lea vidjela je bilo tuzno Martinovo lice... Operacija je prosla savrseno...Lea se polako oporavljala i nakon 3 dana je dobila dozvolu da se vrati kuci... Dok je cekala da joj aviom poleti jedino je mislila na Martina kako ce se opet videti mada je bila tuzna jer je svih tih dana nije nijednom nazvao... Roditeljima nije nista govorila a ni oni nisu njoj...Napokon je dosla u svoj radni grad!Bila je presretna... Gledala je kroz prozor i trazila Martina...Nije ga videla...Kada su sisli sa aviona, vec tuzna Lea,upita mamu:GDJE JE MARTIN?!-mama je blijedo pogleda i oci joj se napunise suzama... Lea je zapita sta joj je...A mama je kroz plac upita:ZAR NE ZNAS KO TI JE DAO SRCE?!?!?!
Nazad na vrh Ići dole
Relja_92

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Pon Avg 18, 2008 2:48 am

Partizan ole,
Partizan ole, ole,
Samo jedno ime znam,
PARTIZAN BEOGRAD!
OOoOoOOooOo,
Partizan Beograd,
OOoOoOOooOo,
PARTIZAN BEOGRAD!

Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Pon Avg 18, 2008 10:35 am

widi owog opet poceo kao sa duplom krunom... Smile

Nazad na vrh Ići dole
*kalina*rbd*zakon*

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Pon Avg 18, 2008 10:51 am

jao shto je tuzna ona sa srcem...
Nazad na vrh Ići dole
Chupka_Va

Broj poruka : 1471
Godina : 26
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Pon Avg 18, 2008 1:00 pm

Jeste...
Nazad na vrh Ići dole
Malena13

Broj poruka : 1
Datum upisa : 05.06.2012

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   Uto Jun 05, 2012 11:41 pm

procitala sam sve price jednu za drugom i sve su me rasplakale posebno ona sa onom malom devojcicom:((((
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Tuzne price....   

Nazad na vrh Ići dole

Tuzne price....
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Erotske price
» Ljubavne price